Kthehu lart

Konfiskohet mbi një kilogram marihuanë në Prishtinë

Konfiskohet mbi një kilogram marihuanë në Prishtinë GazetaExpress

Tre persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë një kontrolle u janë gjetur dhe konfiskuar një revole me një karikator me gjashtë fishek të kalibrit 7.65 mm , një thikë dhe mbi një kilogram substance e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë.

Me vendim  të prokurorit të dyshuarit dërgohen  në mbajtje. 

    Data: 14 Janar 2018 14:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera