Kthehu lart

Komisioni i ri shumë shpejt do të dalë me raport për demarkacionin

Komisioni i ri shumë shpejt do të dalë me raport për demarkacionin GazetaExpress

Florim Isufi, pjesë e komisionit qeveritar për shënjimin e vijës kufitare mes Kosovës dhe Malit të Zi, ka thënë se nuk e di saktë se kur do të dalin me raport.

“Çka mund të them është se raporti do të dalë shumë shpejt dhe do t’i dërgohet Qeverisë. Ajo do të vendosë se çka do të bëjë me të”, tha Isufi në Interaktiv të KTV-së.

    Data: 15 Nentor 2017 07:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera