Kthehu lart

Ismajli: Edhe pse 7 subjekte janë bërë kundër meje, ato nuk e përfaqësojnë vullnetin e votuesve

Ismajli: Edhe pse 7 subjekte janë bërë kundër meje, ato nuk e përfaqësojnë vullnetin e votuesve GazetaExpress

Në intervistën me Fidan Jupollin për Gazetën Express, mysafiri i radhës ishte kandidati për kryetar të komunës së Shtimes, Naim Ismajli.

Ai ka treguar se edhe pse shtatë subjekte terja politike janë kundër tij, nuk i frikësohet humbjes.

Madje Ismajli thotë se këto subjekte nuk e përfaqësojnë vullnetin e votuesve.  Kandidati i PDK’së thotë se këto subjekte janë bërë bashkë nga inati dhe frustrimi.   

Për më shumë mund ta ndiqni më poshtë Intervistën e plotë: 

    Data: 14 Nentor 2017 20:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera