Kthehu lart

Emrat e disa prej kandidatëve për deputetët nga radhët e AKR-së

GazetaExpress

Partitë politike tashmë i kanë dorëzuar në KQZ listat me emrat e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Sipas portalit, Telegrafi ka siguruar disa nga emrat e kandidatëve për deputetë nga radhët e AKR-së.

Behgjet Pacolli, Labinot Tahiri, Korab Sejdiu, Agim Bahtiri, Albulena Reshitaj, Vesel Makolli, Sami Borovci, etj.

Vlen të theksohet se AKR ka hyrë në koalicion parazgjedhor me LDK-në dhe Alternativën.

    Data: 20 Maj 2017 00:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera