Kthehu lart

Edhe koalicioni PDK-AAK-Nisma dorëzon listën

Edhe koalicioni PDK-AAK-Nisma dorëzon listën GazetaExpress

Në këto momente edhe koalicioni i madh PDK-AAK-Nisma për Kosovën në objektin e KQZ-së ka dorëzuar listat e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit.

Po ashtu edhe përfaqësuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje kanë hyrë në objektin e KQZ-së për të dorëzuar listat për pjesëmarrje në zgjedhjet e 11 qershorit. 

Kujtojmë se LDK-ja është koalicion me AKR-në dhe Alternativën, derisa VV ka hyrë e vetmë në zgjedhje.


  Temat:
  Data: 20 Maj 2017 00:04
  Autori: GazetaExpress
  • Hoxha që thotë se çiftelia është haram

   Hoxha që thotë se çiftelia është haram 0

  Të tjera