Kthehu lart

"Dueli" mes qenit dhe gjarprit në Rahovec

"Dueli" mes qenit dhe gjarprit në Rahovec GazetaExpress

Një fermer nga Rahoveci ka shpërndarë një video interesante.

Në videon e publikuar nga fermeri, shihet teksa një qen "sulmon" një gjarpër. 

Në fund, siç shihet në video, gjarpri "humb" betejën pasi ngordh.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.


    Data: 17 Maj 2018 09:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera