Kthehu lart

Buka 9 centë!

Buka 9 centë! GazetaExpress

Buka për vetem 0.09 euro, Ujë 1.5l vetëm 0.17 euro, Dredhza në pako për vetëm 0.89 eurë, janë vetëm disa nga shumë produktet në ofertë këtë javë në supermarketin më të lirë në qytet Super Viva.

Siç duket në Super Viva janë të përkushtuar që çdo ditë të sjellin produktet më të freskëta, me çmimet më të lira bashkë me shërbimet më superiore ndaj konsumatorëve të tyre.

Të motivuar nga pasioni dhe dashuria për konsumatorët, për familjet, ku çdo ditë janë pjesë e tyre, ata si çdo ditë dhe javë tjetër, edhe këtë javë Super Viva ka përgatitur superofertat më të mira me superçmimet më të lira në qytet.

Mirëpo, këto janë vetem disa nga shumë produkte që janë me super zbritje këtë javë , për të shikuar katalogun e plotë të produkteve në ofertë ju lutemi klikoni këtu.

Super Lirë - Super Viva

Nëse vertetë nuk mendoni njësoj si ne? Na tregoni në koment. 

Lokacionet e Super Viva

  Temat:
  Data: 21 Prill 2017 11:20
  Autori: GazetaExpress
  • Hoxha që thotë se çiftelia është haram

   Hoxha që thotë se çiftelia është haram 0

  Të tjera