Kthehu lart

Bekim Jashari ka një mesazh për 10 vjetorin e Pavarësisë

Bekim Jashari ka një mesazh për 10 vjetorin e Pavarësisë GazetaExpress

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka shpërndarë një urim, me rastin e 10 vjetorit të Shpalljes së Pavarësisë së Kosovës.

Jashari thënë se  kjo ditë ia bën zemrën të rrahë me krenari.

 “Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari. Le të jetë lavdia e brezave, udhërrëfyes i sukseseve dhe lumturisë, Bekim Jashari!”, ka shkruar ai.

    Data: 14 Shkurt 2018 21:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera