Kthehu lart

Arrestohen dy femra dhe një mashkull për prostitucion në Prishtinë

Arrestohen dy femra dhe një mashkull për prostitucion në Prishtinë GazetaExpress

Përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, është bërë e ditur se janë identifikuar dhe arrestuar dy femra dhe një mashkull nën dyshimin se kanë kryer veprën penale "mundësim apo detyrim në prostitucion".

“Të dyshuarit pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia, transmeton Express.

    Data: 24 Nentor 2017 10:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera