Kthehu lart

Aksident në magjistralen Prizren-Suharekë (Foto)

Aksident në magjistralen Prizren-Suharekë (Foto) GazetaExpress

Rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident në magjistralen Prizren-Suharekë- njoftojnë lexuesit e Gazetës Express.

Sipas fotografisë shihet se autobus ka dalur nga rruga kryesore dhe ende nuk dihet se a ka pasur të lënduar.

Ndërkohë që policia u ka bërë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes të shtuar në komunikacion si dhe t’i respektojnë rregullat në trafik.

Vetëm në 24 orët e fundit sipas raportit të fundit policor, 1 aksident ka përfunduar me fatalitet, 27 me të lënduar dhe 38 aksidente të tjera pa të lënduar.

Ndërkohë që është raportuar se vetëm gjatë të shtunës janë shqiptuar 2153 tiketa trafiku./Express    Data: 13 Gusht 2017 16:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera