Kthehu lart

13-vjeçari nga Vushtrria kërkon ndihmën tuaj

13-vjeçari nga Vushtrria kërkon ndihmën tuaj GazetaExpress

Nxënësi 13 vjeç Suad Rrustemi, vuan nga sëmundja e zemrës, përkatësisht ka problem me valvulet e zemrës - stenozë (ngushtim) të valvuleve të zemrës.

Babai i tij, Xhemajl Rrustemi, nga Vushtrria në pamundësi për të dërguar djalin, Suadin, jashtë vendit po kërkon ndihmë që të mbledhim të holla dhe t’i mundësojmë shumën e nevojshme, që të dërgojë djalin e tij për shërim në Turqi, në kohë sa më të shkurtër.

Nr. i llogarisë 1707003033708864 NLB BANK

Telefon: +37744399101


    Data: 17 Nentor 2017 15:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera