Kthehu lart

Vajzat kapen përflokësh për korçarin..."të shqyejë moj k...." (Video)

Vajzat kapen përflokësh për korçarin..."të shqyejë moj k...."  (Video) GazetaExpress

Nje djale nga Korca eshte bere sebep per nje zenke mes dy vajzave.

Siç duket edhe në video te publikuar ne jeta osh qejf dy vajza janë përfshirë në një sherr dhe kanë nisur t’i shkulin flokët njëra-tjetrës e të goditen me shpulla.

Vajza e cila është e ulur në furgon ka patur një lidhje me të dashurin e motrës së vajzës e cila e godet atë. Ajo ka ofenduar rëndë motrën e vajzës të veshur me të zeza dhe kjo e fundit nuk duron dhe shkon “të sqarojë muhabetin”.

    Data: 14 Shtator 2017 12:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera