Kthehu lart

Ujku 'përleshet' me ‘Benzi-n’ e 2017 tek rruga e Kombit, ky është rezultati

Ujku 'përleshet' me ‘Benzi-n’ e 2017 tek rruga e Kombit, ky është rezultati GazetaExpress

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Një makinë tip ‘Benz’ i prodhimit të vitit 2017 ka përplasur një ujk. Pamjet se çfarë kanë ndodhur janë vërtetë të frikshme.

Makina thuajse është shkatërruar në pjesën e parë dhe ujku ka ngordhur si pasojë e përplasjes së fortë.

    Data: 13 Tetor 2017 13:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera