Kthehu lart

Tragjedi në Greqi, 21-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje

Tragjedi në Greqi, 21-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje GazetaExpress

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme, ku një shqiptar është përplasur për vdekje në Greqi.

Blerim Qarri nga Hasi, u përplas për vdekje nga një makinë në Santorini.

Ai mësohet se ishte i fejuar, ndërsa jetonte në Has me nënën dhe tre motrat, pasi babai i kishte vdekur 5 vite më parë.

Lidhur me këtë ngjarje, policia greke ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit. 

/GazetaExpress/

    Data: 14 Mars 2018 15:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera