Kthehu lart

Shkrumbohet banesa në Lezhë

Shkrumbohet banesa në Lezhë GazetaExpress

Në një banesë në Ishull Lezhë, në një dhomë të XH.L. ditën e sotme, policia bën me dije se ka rënë zjarr.

Mësohet se nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme materiale. Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe ka bërë të mundur fikjen e flakëve.

Ndërsa, grupi hetimor i Policisë në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë po vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të rënies se flakëve në banese.

    Data: 24 Nentor 2017 13:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera