Kthehu lart

Sherr LIVE në emision mes Lulzim Bashës dhe Mustafa Nanos

Sherr LIVE në emision mes Lulzim Bashës dhe Mustafa Nanos GazetaExpress

Krimi i organizuar dhe kriminelët në Kuvend ishin temat që sollën një përballje të ashpër mes kreut të PD-së, Lulzim Basha dhe analistit Mustafa Nano.

Nano: Boll me këtë lloj politike se na keni lodhur. Nëse Rama ka folur me kriminelë në telefon ky është një lajm shumë i rëndë.

Por duhet t’i vërtetoni këto akuza se na keni mërzitur me këtë lloj politike.

Basha: Kush i futi kriminelët në parlament unë apo Edi Rama. Apo kjo nuk të pëlqën ty.

Arben Ndokën, Mark Frrokun kush i solli në parlament unë apo Rama.

Gazeta Express

  Data: 12 Tetor 2017 21:47
  Autori: GazetaExpress
  • Familja nga Kukësi që jeton në… bunker

   Familja nga Kukësi që jeton në… bunker 0

  Të tjera