Kthehu lart

Rama publikon videon e rrallë familjare me Lindën dhe Zahon!

Rama publikon videon e rrallë familjare me Lindën dhe Zahon! GazetaExpress

Kryeministri Edi Rama publikuar në profilin e tij në Facebook një video ndryshe nga herët e tjera.

Në ditën  e verës ai ka sjellë disa momente familjare mjaft të bukura ku shfaqet në një kënd sportiv sëbashku me bashkëshorten e tij Linda Ramën dhe vogëlushin e tyre Zahon. Ata janë duke u argëtuar me njëri-tjetrin duke luajtur me top. 

Nuk është hera e parë që Rama publikon video të tilla ku ndan çaste familjare./Gazeta Express/

    Data: 14 Mars 2018 13:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera