Kthehu lart

Rama dhuron gjak: Shpëtoni jetë

Rama dhuron gjak: Shpëtoni jetë GazetaExpress

Kryeministri Edi Rama, ashtu siç e tha në mbledhjen e grupit të PS-së, ka dhuruar gjak bashkë me stafin e Kryeministrisë.

Rama, njoftoi se bashkë me të, do të dhurojnë gjak edhe deputetët e PS-së si dhe ministrat e qeverisë.

“Seanca tradicionale e dhurimit të gjakut në kryeministri për vitin 2017 - Kush dhuron gjak shpëton jetë e ripërtërin gjakun e tij.”, shkruan Rama në Twitter. 

/Gazeta Express/

    Data: 14 Shtator 2017 12:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera