Kthehu lart

Ngjarje e rëndë në Tiranë, adoleshenti pret damarët

Ngjarje e rëndë në Tiranë, adoleshenti pret damarët GazetaExpress

​Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në kryeqytet pasi një adoleshent tentuar vetëvrasjen.

Ngjarja ndodhi në Shkozë, ku policia bën me dije se një adoleshent, i moshës 15 vjec, ka qenë në banesën e tij dhe në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve.

"Më datë 14.03.2018, në Shkozë, në banesë, në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve shtetasi i mitur A.N, vjeç 15, i cili ndodhet në spitalin e fëmijëve nën kujdesin e mjekeve. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.", thuhet ne njoftimin zyrtar. /Gazeta Express

    Data: 14 Mars 2018 15:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera