Kthehu lart

“Kur Donald Lu dhe Romana Vlahutin ‘mbyllin’ sytë para drogës”

“Kur Donald Lu dhe Romana Vlahutin ‘mbyllin’ sytë para drogës” GazetaExpress

Karikaturisti Bujar Kapexhiu “godet” sërish me punimin e tij.

Këtë herë ai thumbon ambasadorët e huaj në vendin tonë në lidhje me kultivimin e kanabisit.

Kapexhiu përkthen në karikaturë fjalët e liderit të PD-së, Lulzim Basha në lidhje me kultivimin e kanabisit në Shqipëri dhe neglizhencën që u bënë fjalëve të tij ambasadorët e SHBA-ve dhe BE-së, Romana Vlahutin dhe Donald Lu.

Gazeta Express

    Data: 13 Janar 2018 10:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera