Kthehu lart

Dhunuan bashkëshortet, e diela i gjen në burg fierakun dhe lushnjarin

Dhunuan bashkëshortet, e diela i gjen në burg fierakun dhe lushnjarin  GazetaExpress

Dy shtetas janë arrestuar nga policia e Fierit.

Ata akuzohen për veprën penale të ushtrimit të dhunës në familje.

Konkretisht i arrestuari i parë është  Perlat Gosturani, 48 vjeç, banues në Fier, i cili goditi gruan e tij, V.G, 43 vjeçe. I dyti është  Gentjan Malkaj, 39 vjeç, banues në Lushnjë, i cili u soll egërsisht ndaj K.M, 27 vjeçe. /Gazeta Express/

    Data: 13 Gusht 2017 10:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera