Kthehu lart

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë GazetaExpress

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent penal.

Sipas kryemadhit të gjithë këta persona janë me precedent penal dhe të kërkuar nga drejtësia.

“Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të hapur. Unë kam një front të hedhur në “Facebook” dhe i lutem regjisë ta publikojë. Mund ta dijë çfarë do Rama dhe Tahiri që shikohen të rrethuar me kriminelë” tha Kryemadhi.

Kryemadhi në facebook: Edi Rama me koalicionin e tij të krimit!
Këto janë pjesa e tepsisë dhe drejtuesit e timonit!”

  Data: 12 Tetor 2017 21:58
  Autori: GazetaExpress
  • Familja nga Kukësi që jeton në… bunker

   Familja nga Kukësi që jeton në… bunker 0

  Të tjera