Kthehu lart

Babai dhe 3 fëmijët vdiqën në aksident, politikanët shkojnë për ngushëllim

Babai dhe 3 fëmijët vdiqën në aksident, politikanët shkojnë për ngushëllim GazetaExpress

Kryetari i Grupit parlamentar demokrat Edmond Spaho si dhe ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati bashkë me disa deputetët ishin ditën e sotme në familjen Prela, të cilës pak ditë më parë i ndodhi një tragjedi, ku humbën jetën 4 pjesëtarë të sajë.

Ata kanë shkuar për ngushëllim, ku fjalët kanë qenë të pakta, pasi tragjedia ishte e madhe.

Në aksidentin e disa ditëve më parë, mbetën të vdekur Edmond Prela, bashkë me tre fëmijët e tij, ndërsa mbeti e plagosur vetëm gruaja. /GazetaExpress/

    Data: 25 Shkurt 2018 13:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera