Kthehu lart

Alibeaj: Ky është pakti mafioz i Edi Ramës dhe Saimir Tahirit, Ruçi po...

Alibeaj: Ky është pakti mafioz i Edi Ramës dhe Saimir Tahirit, Ruçi po... GazetaExpress

Enkelejd Alibeaj dalë nga mbledhja e Këshillit të Rregullores dhe Mandateve ku po diskutohet kërkesa e prokurorisë së Krimeve të Rënda për heqjen e mandatit të Saimir Tahirit që i hap rrugë arrestimit.

Ai u shpreh se tashmë që është faza e fundit e diskutimit në komision nga ana e Ruçit nuk pranohet që media të jetë brenda

“Ja kërkuam edhe si pasojë edhe rregullores, e hodhëm në votë kërkesa e tij mori 5 vota

Edi Rama në pakt të plotë mafioz me Saimir Tahirin duan të lënë në errësirë të plotë shqiptarët

Tashmë ka ndodhur një gjë xhindet kanë dalë nga shishja

Nuk përballen dot me argumentin

Nuk do të zhvillohet mbledhje pa qenë media brenda”, tha ai.

    Data: 21 Tetor 2017 13:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera