Kthehu lart

Zaev nuk tregon se çfarë do të bëhet me ligjin për gjuhët (VIDEO)

Zaev nuk tregon se çfarë do të bëhet me ligjin për gjuhët (VIDEO) GazetaExpress

Kryeministri Zoran Zaev në dalje prej Kuvendit nuk deshi të prononcohet në lidhje me votimin e Ligjit për gjuhët.

Ai tha se do të ketë deklarata dhe se duhet lejuar ata që të bëjnë punën e tyre.

“Tërë kohën kemi qenë transparent. Na lejoni të punojmë”, tha kryeministri Zoran Zaev.


    Data: 14 Mars 2018 14:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera