Kthehu lart

Vëllau i Ermira Mehmetit emërohet anëtar i bordit drejtues të Telekomit

Vëllau i Ermira Mehmetit emërohet anëtar i bordit drejtues të Telekomit GazetaExpress

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti.

Mes të propozuarve janë edhe: Goran Trajanovski, Sasho Velevski, Zamir Mehmeti (anëtar i pavarur). Në të njejtën kohë duhet të rizgjidhen edhe Aneta Simenska dhe Nazim Bushi./Gazeta Express/

    Data: 13 Shtator 2017 16:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera