Kthehu lart

Tronditet Aleanca për Shqiptarët

Tronditet Aleanca për Shqiptarët GazetaExpress

Nënkryetarja Vlera Byty Ejupi, braktis partinë

Nënkryetarja e partisë  ASH, Vlera Bytyi Ejupi ka dhënë dorëheqje nga posti i nënkryetarit të partisë vetëm një ditë para përfundimit të afatit për dorëzimin e kandidaturave për kryetar dhe këshilltar të komunave. Dorëheqjen ajo  e ka bërë publike përmes njoftimi në Facebook.

    Data: 14 Shtator 2017 00:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera