Kthehu lart

Shkup, hajduti kapet live teksa kryente vjedhje në Qendrën Klinike (VIDEO)

Shkup, hajduti kapet live teksa kryente vjedhje në Qendrën Klinike (VIDEO) GazetaExpress

Një përdorues i Facebook-ut ka shpërndarë një video që tregon kapjen e një hajduti që u kap në veprim në rrethin e Qendrës Klinike në Shkup.

Vjedhja është kryer tek makinat e parkuara në parkingun e Klinikës, dhe pamjet tregojnë se si sigurimi i klinikës, në të cilën sipas dëshmitarëve, hajduti u është dorëzuar njësisë policore “Alfa”.

Hajduti thuhet se ka vjedhur çanta nga makinat, dhe nuk ishte as i delikat, makinat nuk i ka hapur, por ua ka thyer xhamat.


    Data: 14 Shkurt 2018 21:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera