Kthehu lart

Shi i rrëmbyeshëm dhe vetëtima në Shkup dhe rrethinë

Shi i rrëmbyeshëm dhe vetëtima në Shkup dhe rrethinë GazetaExpress

Moti jostabil mëngjesin e sotëm ka përfshirë pjesën veriore të Maqedonisë. Rajoni i Shkupit është kapluar nga shiu i rrëmbyeshëm i përcjellë me vetëtima.

Jostabilitet lokal do të ketë edhe në pjesët tjera të Maqedonisë, njoftoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Në orët e pasdites pritet stabilizim gradual i motit. Rritje e temperaturave pritet nga e marta./Gazeta Express/

    Data: 13 Gusht 2017 09:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera