Kthehu lart

Shënohet 15-vjetori i Regjistrit Qendror

Shënohet 15-vjetori i Regjistrit Qendror GazetaExpress

Regjistri qendror i Republikës së Maqedonisë e shënon 15-vjetorin me moton 15 vjet partner dhe servis i komunitetit afarist, transmeton Express.

Në ngjarjen me rastin e 15-vjetorit do të mbajë fjalim drejtoresha e Regjistrit qendror, Marija Boshkovska-Jankovski, përfaqësuesja e Zyrës së Bankës Botërore në Shkup, Gordana Popoviq-Fridman, si dhe drejtori i Agjencisë për regjistra afaristë nga Serbia, Xvonko Obradoviq. /Express/

    Data: 10 Tetor 2017 09:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera