Kthehu lart

Sela: Do të votojmë ligjin sipas marrëveshjes kur ishim në qeveri (VIDEO)

Sela: Do të votojmë ligjin sipas marrëveshjes kur ishim në qeveri (VIDEO) GazetaExpress

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela gjatë hyrjes në Kuvend për votimin e ligjit të gjuhëve është përgjigjur shkurt për Alsat M duke thënë se ai nuk është më pjesë e qeverisë dhe do të votojë ligjin sipas marrëveshjes kur ka qenë pjesë e qeverisë

    Data: 14 Mars 2018 14:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera