Kthehu lart

Në Maqedoni priten reshje të rrëmbyeshme shiu

Në Maqedoni priten reshje të rrëmbyeshme shiu GazetaExpress

Moti gjatë ditës do të jetë i vranët dhe me reshje shiu

Në pjesën jugore dhe qendrore të vendit reshjet e shiut do të jenë më të fuqishme. Temperatura maksimale do të arrijë në 15 gradë, ndërkaq në Shkup e rrethinë deri në 13 gradë.

    Data: 15 Nentor 2017 08:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera