Kthehu lart

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni GazetaExpress

Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me vranësira mesatare dhe me erë të moderuar nga perëndimi.

Në rajonet perëndimore dhe lindore të vendit mund të ketë edhe reshje të shiut. 

Temperatura parashikohet të jetë nga 6 deri në 19 gradë celsius. 

Në Shkup dhe rrethina temperatura vlerësohet deri në 16 gradë celsius.

    Data: 14 Mars 2018 08:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera