Kthehu lart

Merko siguron votat për të zgjedhur kryetarin e Këshillit të Strugës

Merko siguron votat për të zgjedhur kryetarin e Këshillit të Strugës GazetaExpress

Kryetari i Komunës së Strugës, Ramiz Merko siguron 14 vota për seancën e nesërme për të zgjedhur kryetarin e Këshillit Resul Kabën.

Sot në ora 11:00 është seanca e parë e Këshillit Komunal në qytetin e Strugës, ku pritet që të zgjidhet si kryetar i këshillit Resul Kaba, me mandat 4 vjeçar. Kryetari i Komunës së Strugës, konfirmon se janë siguruar 14 vota për të zgjedhur Kryetarin e Këshillit nga radhët e BDI-së dhe pritet të jetë mbartësi i listës i BDI-së nga fshati i Veleshtës, njofton Strugalajm.org.

  Data: 15 Nentor 2017 08:15
  Autori: GazetaExpress
  • Hulumtim: Maqedonia në BE

   Hulumtim: Maqedonia në BE 0

  Të tjera