Kthehu lart

Merko nga Llabunishti i çon selam Selës (FOTO)

Merko nga Llabunishti i çon selam Selës (FOTO) GazetaExpress

Kandidati i BDI-së, Ramiz Merko ka zhvilluar tubim në Llabunishtë, ku është takuar me simpatizantë të tij, transmeton Express.

“Karavani i fitores sonte vazhdoj edhe në Llabunishtin e stërmbushur me simpatizantë dhe përkrahës”, ka theksuar Merko, duke premtuar projekte infrastrukturore dhe plotësimin e nevojave të qytetarëve të kësaj komune./Express/

    Data: 13 Tetor 2017 11:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera