Kthehu lart

Kjo është gjendja e rrugëve dhe situata në vendkalimet kufitare të Maqedonisë

Kjo është gjendja e rrugëve dhe situata në vendkalimet kufitare të Maqedonisë GazetaExpress

Komunikacioni në rrugët e Maqedonisë po zhvillohet nëpër rrugë të lagura nga reshjet e shiut në më shumë pjesë të vendit, njoftoi Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Këtë mëngjes ka intenzitet të mesëm të komunikacionit në drejtimet rrugore jashtë qyteteve.

Në anën e Maqedonisë në vendkalimet kufitare nuk ka pritje më të gjata se 30 minuta, njoftoi LAMM./Gazeta Express/

    Data: 13 Gusht 2017 11:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera