Kthehu lart

Gruevski sulmon fizikisht Talat Xhaferin (Foto)

Gruevski sulmon fizikisht Talat Xhaferin (Foto) GazetaExpress

Gjatë futjes ne votim të ligjit për përdorimin e gjuhëve, deputetët e VMRO-DPMNE-së e kanë bllokuar punën e Kuvendit duke i'a pamundësuar kryeparlamentarit Xhaferi të vazhdon më tutje.

Ish kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka qenë më i ashpër ndaj Xhaferit, madje duke i gjuajtur me ujë dhe në fund duheshte ndërhyrja e sigurimit që të pengon konfrontim më të madh fizik./Gazeta Express/

    Data: 14 Mars 2018 16:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera