Kthehu lart

Gjendet një trup i pajetë në ujërat e Lumit Vardar

Gjendet një trup i pajetë në ujërat e Lumit Vardar GazetaExpress

Në ujrat e Lumit Vardar në Komunën e Zhelinës sot në mëngjes është gjetur një trup i pajetë i gjinisë mashkullore.

Trupi është identifikuar, dhe sipas informacioneve të para bëhet fjalë për një 93-vjeçar i cili është paraqitur si i humbur para dhjetë ditëve nga fshati Strimnicë, Komuna e Zhelinës.

Nga MPB-ja njoftojnë se janë duke i kryer të gjitha procedurat e nevojshme në vendngjarje./Express/

    Data: 24 Maj 2018 15:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera