Kthehu lart

Vendi i shpresës dhe lavdisë! Pamje mahnitëse (Foto)

Vendi i shpresës dhe lavdisë! Pamje mahnitëse (Foto) GazetaExpress

Këto fotografi që shfaqin zogjtë, kafshë, plazhe dhe peizazhe mahnitëse ishin pjesë e festivalit të “fotografisë në natyrë”.

Organizimi i këtij eventi u mbajt në Britaninë e Madhe.

Mediat ndërkombëtare kanë publikuar disa prej fotove më mbresëlënëse të festivalit. 

  Data: 14 Shtator 2017 00:33
  Autori: GazetaExpress
  • Kjo është kamera e fshehur më e keqe që keni parë

   Kjo është kamera e fshehur më e keqe që keni parë 0

  Të tjera