Kthehu lart

Sherr mes dy të moshuarve (VIDEO)

Sherr mes dy të moshuarve (VIDEO) GazetaExpress

Ky është ndoshta sherri më qesharak që keni parë ndonjëherë.

Dy persona të moshuar, miq me njëri tjetrin, nisën të ziheshin pasi njëri prej tyre mendonte se shoku i tij nuk po i kushtonte më edhe aq rëndësi.

Por, pikërisht kur dukej se debati ishte nxehur mjaftueshëm, njërit prej tyre i bien syzet.

Kaq ka mjaftuar që të dy ta ndërpresin sherrin dhe të vihen në kërkim të tyre.

Pasi i gjetën syzet, gjithçka dukej se inati ndaj njëri tjetrit kishte përfunduar tashmë.


  Data: 21 Prill 2017 13:41
  Autori: GazetaExpress
  • “Halla më zhvishte dhe ngacmonte seksualisht”, djali nga Laçi tregon dramën

   “Halla më zhvishte dhe ngacmonte seksualisht”, djali nga Laçi tregon dramën 0

  Të tjera