Kthehu lart

Sekreti seksual: Ja çfarë fshihte kjo grua poshtë dyshekut (FOTO+16)

Sekreti seksual: Ja çfarë fshihte kjo grua poshtë dyshekut (FOTO+16) GazetaExpress

Një grua kërkoi ndihmën e miqve të saj për të zhvendosur një dyshek.

Por fotoja e dyshekut të saj përfundoi në Imgur dhe është parë miliona herë.

“Ja çfarë mban poshtë dyshekut mikesha jonë,” shkruan postuesi i fotos.

Sekretari i saj tani u bë publik.


  Temat:
  Data: 21 Prill 2017 13:57
  Autori: GazetaExpress
  • “Halla më zhvishte dhe ngacmonte seksualisht”, djali nga Laçi tregon dramën

   “Halla më zhvishte dhe ngacmonte seksualisht”, djali nga Laçi tregon dramën 0

  Të tjera