Kthehu lart

Sekreti seksual: Ja çfarë fshihte kjo grua poshtë dyshekut (FOTO+16)

Sekreti seksual: Ja çfarë fshihte kjo grua poshtë dyshekut (FOTO+16) GazetaExpress E premte, 21 Prill 2017 13:57

Një grua kërkoi ndihmën e miqve të saj për të zhvendosur një dyshek.

Por fotoja e dyshekut të saj përfundoi në Imgur dhe është parë miliona herë.

“Ja çfarë mban poshtë dyshekut mikesha jonë,” shkruan postuesi i fotos.

Sekretari i saj tani u bë publik.


    Temat:
    Data: 21 Prill 2017 13:57
    Autori: GazetaExpress
    • Këto janë praktikat më të çuditshme seksuale në mbarë botën 0

    Të tjera