Kthehu lart

Qentë kundër ujkut, çfarë ndodhë në këtë betejë?! (Video)

Qentë kundër ujkut, çfarë ndodhë në këtë betejë?! (Video) GazetaExpress

Lufta ndërmjet ujkut dhe qenit është e njohur qysh moti, si një luftë pa fitues definitiv.

Në këtë video shihen disa qenë, pesë nga të cilët luftojnë kundër ujkut, i cili nuk dorëzohet dhe iu shpëton atyre, shkruan lajmi.net

Megjithatë, qentë në fillim tregohen mjaftë të guximshëm ndaj tij edhe pse ky i fundit me dinakërinë e tij, iu shpëton mbase edhe duke i frikësuar.

    Data: 14 Shtator 2017 06:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera