Kthehu lart

Plasin talljet në internet me Shpendin, pasi ikë nga debati me Arbanin në Rubikon

Plasin talljet në internet me Shpendin, pasi ikë nga debati me Arbanin në Rubikon GazetaExpress

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Shpend Ahmeti nga radhët e VV’së dhe kundër kandidati i tij në balotazh Arban Abrashi nga radhët e LDK’së, sot pritej që ta kenë përballjen e tyre të dytë me radhë

Por, ndodhi e papritura!

Kur u besua që Shpendi nuk do të ikë nga debatet me Arbanin ai e bëri të kundërtën.

Sonte nuk është paraqitur në debatin me Arbanin në Rubikon të KTV’së , një emision që moderohet nga gazetari Adriatik Kelmendi.

Nuk dihet se pse Shpendi ka refuzuar të jetë në debat por kjo ka mjaftuar që të shpërthejnë tallje në internet.

E tillë është edhe fotoja e fundit ku shihet Shpendi duke ikur me vrapë nga debati me Arbanin. /GazetaExpress/  

    Data: 14 Nentor 2017 21:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera