Kthehu lart

NUK PRITEJ/ Shqiptarizohet "Despacito"

NUK PRITEJ/ Shqiptarizohet "Despacito" GazetaExpress

Despacito, kënga që ka thyer rekorde, vazhdon të jetë pranë publikut jo vetëm në versionin origjinal të Luis Fonsi-t dhe Daddy Yanke-s, por edhe në miksime, versione instrumentale dhe “cover”-a.

Së fundmi mjeshtri i muzikës popullore të veriut, Fatmir Makolli e ka sjellë këngën në version me çifteli. Kënga është shoqëruar dhe me videoklip me veshje popullore shqiptare.

Kënga origjinale është publikuar 12 janarin e shkuar, e brenda shumë pak kohe ka kaluar shifrën prej 4 miliardë klikime.

  Data: 13 Tetor 2017 10:43
  Autori: GazetaExpress
  • Çmendet modelja, ju prek meshkujve organin gjenital në mes të rrugës

   Çmendet modelja, ju prek meshkujve organin gjenital në mes të rrugës 0

  Të tjera