Kthehu lart

Kësi valltare nuk keni parë kurrë, sillet 100 herë pa ndërprerë brenda 45 sekondave (Video)

Kësi valltare nuk keni parë kurrë, sillet 100 herë pa ndërprerë brenda 45 sekondave (Video) GazetaExpress

Derisa koleget e saj mezi arrinin të silleshin njëherë pa pasur marramendje, një vajzë e re ua ka dëshmuar të kundërtën gjatë orës së vallëzimit.

Një video e publikuar më poshtë e cila është duke bërë xhiron e botës, shfaq një vajzë mjaft simpatike e cila me asistimin e partnerit të saj në vallëzim, arrin të sillet 100 herë pa ndërprerë brenda 45 sekondave, transmeton Telegrafi.

Edhe pse ajo realizoi 100 sjellje, numër i madh duke marrë parasysh faktin se mund të shkaktojnë marramendje, ajo dukej shumë stabile edhe pasi e përfundoi vallëzimin.

Asaj ia mbante duart partneri, derisa ajo fillon të sillet me shpejtësi të vogël dhe duke kaluar sekondat shpejtësia e saj vjen duke u rritur.

Nuk dihet se ku është filmuar kjo video, por një gjë është e sigurt se ajo ka ushtruar shumë për një gjë të tillë.

    Data: 14 Shtator 2017 01:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera