Kthehu lart

Kështu duket zemra në trupin e gjallë të njeriut

Kështu duket zemra në trupin e gjallë të njeriut GazetaExpress

Nëse keni qenë kureshtarë të dini se si duket zemra duke rrahur, ky artikull është për ju.

Një infermiere 30-vjeçare iu nënshtrua një operacioni të hapur në zemër dhe kishte një kërkesë të veçantë për doktorët e saj.

Ajo dëshiroi ta shihte zemrën e saj, kështu që i kërkoi kirurgut që t’ia bënte një foto zemrës së saj pasi t'ia hapte gjoksin, transmeton Gazeta Express.

Ai e hapi gjoksin e saj dhe e filmoi zemrën duke rrahur në trupin e saj. Gruaja më pas e publikoi imazhin e zemrës së saj duke rrahur në internet, për t’ua treguar të tjerëve se si duket ajo.

Nëse keni qenë kureshtarë, kështu duket një zemër duke rrahur në trupin e njeriut:

  Data: 22 Nentor 2017 17:23
  Autori: GazetaExpress
  • Pse disa njerëz i kanë gjithmonë duart e ftohta?

   Pse disa njerëz i kanë gjithmonë duart e ftohta? 0

  Të tjera