Kthehu lart

Incident në emision, balerina ngre këmbët dhe... ndodh ajo që s'pritej (Video)

Incident në emision, balerina ngre këmbët dhe... ndodh ajo që s'pritej (Video) GazetaExpress

Si çdo balerinë profesioniste, edhe Alba Hoxha, bukuroshja që performon në emisionin investigativ “Stop”, është hasur me një incident të vogël.

Siç duket edhe në këtë video të disa ditëve më parë, Alba ka qenë duke performuar një spërkatë vertikale, teksa në momentin që ka ulur këmbët është ngatërruar me getat që kishte veshur. Një incident i vogël, të cilin Samiri e kaloi me nota humori.

    Data: 13 Shtator 2017 14:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera