Kthehu lart

Flet gruaja me mbi 120 kg: Ja si është seksi me gratë e shëndosha (Foto)

Flet gruaja me mbi 120 kg: Ja si është seksi me gratë e shëndosha (Foto) GazetaExpress

Një blogger-e mbipeshë në SHBA është bërë e famshme për postimet e saj.

Ajo poston jo vetëm foto me ngjyrime erotike, por edhe mesazhe mbi seksin.

Cheyenne inkurajon femrat e tjera të jenë pozitive për trupin e tyre.
Ajo këshillon femrat e tjera që të mos shqetësohen për faktin se nuk janë shumë të afta në seks.

“Seksi është i ndryshëm për këdo. Jo të gjitha pozicionet funksionojnë dhe kjo është normale. Ka gjithmonë alternativa. Mjafton një kërkim në internet dhe të provosh diçka të re. Jastëkët dhe lubrifikanti të ndihmojnë shumë”.

“Duke diskutuar hapur nevojat tona, duke vlerësuar trupin tonë të zhveshur dhe duke zgjedhur partnerin e duhur, ne mund të arrijmë një seks të kënaqshëm”.

    Data: 13 Gusht 2017 13:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera