Kthehu lart

Vetura e vitit dhe vetura me performancën më të mirë në botë për vitin 2018 [VIDEO]

Vetura e vitit dhe vetura me performancën më të mirë në botë për vitin 2018 [VIDEO] GazetaExpress

Kjo është hera e parë që kjo markë veturash fiton çmimin si “Vetura e vitit”.

Auto News në kuadër të emisionit Autowoman ka paraqitur veturën fituese të çmimit Vetura e vitit 2018 si dhe veturën me performancën më të mirë në botë, transmeton Express. Për të mësuar se për cilat vetura bëhet fjalë, shikoni videon e mëposhtme.

    Data: 23 Prill 2018 09:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera